Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://xmet.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

REGULAMIN SKLEPU- FIRMY HANDLOWO-PRODUKCYJNEJ  “X-MET”

1. Nie wycofujemy ofert. Pamiętaj zatem, żeby zakupy robić rozważnie, uprzednio dokładnie zapoznając się z opisem produktu i jego ceną.

2. Staramy się, żeby opisy poszczególnych produktów były jak najbardziej szczegółowe i ułatwiały kupującym dokonywanie wyborów.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod nr. tel 506 085 405 lub drogą e-mail na adres: xmet.mm@gmail.com

Kupując  w naszym sklepie akceptujesz warunki jakie są zawarte w regulaminie sklepu. Jeśli któryś z warunków Ci nie odpowiada NIE KUPUJ!!!

3. Wysyłka…

Koszty przesyłki są zawsze podane. Prosimy o DOKŁADNE czytanie CENNIKA DOSTAW. W przypadku chęci przysłania “własnego kuriera” prosimy o  kontakt telefoniczny.

4. Metody płatności.

Do wyboru jest:

-płatność-przelew

-płatność -za pobraniem

-płatność -pay pal

Zachęcamy do korzystania z opcji PŁACĘ z PAY PAL. Zapłata za zakupy w ten sposób powoduje, że możemy zająć się wysyłką towaru natychmiastowo.

5. Bardzo prosimy o podanie w kontaktach z nami swojego nr telefonu . Prosimy również o nie usuwanie  w mailach poprzednich wiadomości. Znacznie ułatwia to wyłapanie kontekstu rozmowy.

6. Zastrzegamy sobie wysyłkę w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania środków w przypadku wyboru opcji przelew. W przypadku wyboru opcji za pobraniem wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Zakupy zrobione  po godzinie 12 realizowane są dnia następnego i traktowane jako zakupione w kolejnym dniu roboczym.

7. Przesyłki wysyłamy kurierem DPD, ponieważ kurierem towar dociera zwykle następnego dnia po nadaniu.

8. W związku z tym, że oprócz tego, że jesteśmy sklepem jesteśmy też zakładem produkcyjnym, dlatego  nie posiadamy kasy fiskalnej. Do każdej transakcji wystawiana jest faktura imienna, którą przesyłamy po potwierdzeniu sfinalizowania zakupu (doręczeniu) drogą mailową, chyba że klient w zamówieniu zaznaczy, iż prosi o FAKTURĘ VAT w wersji papierowej,  wówczas fakturę w wersji papierowej wysyłamy razem z paczką.

9. Jeśli życzysz sobie wysyłkę na inny adres, prosimy o informację o tym w formularzu zamówienia!!!

Tam również  należy wyrazić chęć otrzymania faktury w wersji papierowej.

10. Zwroty

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni. Po otrzymaniu nie używanego towaru, w ciągu 48 godzin zwracamy kwotę za zakupy pomniejszoną o koszty wysyłki. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący.

Uwaga – W przypadku zakupów za pobraniem, zwrot pobrań z firmy kurierskiej otrzymujemy po 14 dniach, wiec zwrot gotówki realizujemy dopiero po wpływie zapłaty od firmy kurierskiej.

Adres do zwrotu:

F.H.P. “X-MET” Mariola Michalik ul. Spokojna 30, 32-040 Świątniki Górne. W sytuacji chęci  zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) towar musi być nie używany wraz z oryginalnym opakowaniem i fakturą. Należy odesłać go  na adres firmy F.H.P. ” X-MET” wskazany powyżej. Procedura zwrotu należności odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem z zachowaniem odpowiednich terminów również opisanych powyżej.11. WAŻNE!!!  Bardzo prosimy nie odsyłać przesyłek za pobraniem!!! Zwrotów zrobionych w ten sposób nie przyjmujemy11112. Zachęcamy do odbiorów osobistych w siedzibie firmy pod adresem:

Mariola Michalik adres: Świątniki Górne ul.Spokojna 30 ** odbiór osobisty w tych miejscach po wcześniejszym kontakcie drogą mailową lub telefoniczną …

13. Komentarze…Jeśli jesteś zadowolony z zakupionego towaru, obsługi, szybkości realizacji-Wystaw komentarz, to nic nie kosztuje. Jeśli są jakieś wątpliwości…skontaktuj się a na pewno rozwiążemy je wspólnie.

Osoby do kontaktu:

  506-085-405-Łukasz Michalik

Konto Firmowe  -F.H.P. “X-MET”  Mariola Michalik, 32-040 Świątniki Górne ul.Spokojna 30 tel. 510 207 485

Numer konta:
91 85910007 0220 0608 5603 0001

Do współpracy zapraszamy również odbiorców hurtowych

specjalnie dla nich  przewidujemy korzystne rabaty !!!

Serdecznie zapraszamy do współpracy…